Jesteś tutaj: Historia / Absolwenci / Lata 90
 
Lata 90

1990-A
"humanistyczna"

1 Baziak Lidia;
2 Czuchrowska Joanna;
3 Fiszkal Agnieszka;
4 Frącek Ewa;
5 Grygorowicz Grzegorz;
6 Heidinger Agnieszka;
7 Hwatyszyn Lidia;
8 Kosior Bogumiła;
9 Kowalik Beata;
10 Majda Beata;
11 Nitka Zofia;
12 Pielka Ewa;
13 Pienias Ewa;
14 Płaczek Patryk;
15 Romanik Dorota;
16 Rosińczuk Joanna;
17 Sieklucka Małgorzata;
18 Skurska Dorota;
19 Standzoń Ireneusz;
20 Stoch Małgorzata;
21 Taborska Edyta;
22 Tusińska Beata;
23 Walkowiak Edyta;
24 Woźna Małgorzata;
25 Wowk Maria;
26 Woźniak Marcin;
27 Zdobylak Anna;

1990-B
"matematyczno-fizyczna"

1 Adrian Adam;
2 Barańska Anna;
3 Betka    Mateusz;
4 Broniek Grażyna;
5 Chłopecka Wioletta;
6 Chodun Agnieszka;
7 Czenszak Anna;
8 Dzik    Ewa;
9 Gadzińska Ewa;
10 Gibowska Orianna;
11 Głodek Katarzyna;
12 Jagodzińska Edyta;
13 Kaczmarek Robert;
14 Kiełczewski Robert;
15 Krajnik Agnieszka;
16 Kwadrans Małgorzata;
17 Łoś Beata;
18 Macyk Małgorzata;
19 Majeran Mirosław;
20 Marańska Wioletta;
21 Niemirowska Paulina;
22 Nowosielska Sylwia;
23 Sobieraj Wioletta;
24 Stadnicki Radosław;
25 Stawiarz Agnieszka;
26 Szkudlarek Ewa;
27 Tomanek Agnieszka;
28 Uszko Zbigniew;
29 Wiśniewska Renata;
30 Wiśniowska Sylwia;
31 Zachar Joanna;
32 Żak Krzysztof;

1990-C
"podstawowa"

1 Biszkowiecka Małgorzata;
2 Danilecka Iwona;
3 Dzieniewicz Małgorzata;
4 Furmanowska Agnieszka;
5 Henszel Iwona;
6 Kowalska Renata;
7 Krawiecka Anna;
8 Kwiecień Iwona;
9 Leszczyńska Sylwia;
10 Łagoda Elżbieta;
11 Marek Marzena;
12 Marmajewski Sławomir;
13 Mokrzycka Renata;
14 Pacyniak Ilona;
15 Papuga Piotr;
16 Romaszko Elżbieta;
17 Rudy    Tomasz;
18 Rupociński Marcin;
19 Rydlewska Magdalena;
20 Szczeszak Anetta;
21 Wojdyła Agnieszka;
22 Woźniak Mariusz;
23 Wywrot Piotr;
24 Zając Jarosław;

1991-A
"humanistyczna"

1 Cierpiał Anna;
4 Deryło Magdalena;
5 Fierek Monika;
6 Grzesiak Adam;
7 Jakacka Jolanta;
8 Jero Sylwia;
9 Jędrzejak Agata;
11 Jurewicz Ewa;
12 Kazimierczak Radosław;
13 Konik Aneta;
14 Kowalski Artur;
15 Kozubek Anna;
16 Kusiak Joanna;
17 Maciejewska Monika;
18 Markowska Aleksandra;
19 Nieć    Marzena;
20 Nowicka Magdalena;
21 Olesińska Beata;
22 Pikos Joanna;
23 Pudło Marzena;
24 Strochalska Małgorzata;
25 Świątek Joanna;
26 Waliszewska Anna;
27 Wąsik Katarzyna;
28 Wiśniewski Krzysztof;

1991-B
"matematyczno-fizyczna"

1 Bałuka Ewa;
2 Bączyk Jolanta;
3 Binięda Edyta;
4 Budka    Adrian;
5 Bugajna Edyta;
6 Fąka Tomasz;
7 Gołda    Krystyna;
8 Kaliszewska Ewa;
9 Kopczyńska Marzena;
10 Kotlarz Robert;
11 Makulec Marlena;
12 Mingajło Monika;
13 Musiał Anna;
14 Rajter Marta;
15 Rogińska Klaudia;
16 Rybka Agnieszka;
17 Słowik Anna;
18 Sobolewska Honorata;
19 Śpiewak Joanna;
20 Tkaczyk Aneta;
21 Tymiak Wojciech;
22 Wieczur Inez;
23 Zachwyc Mariola;

1991-C
"podstawowa"

1 Beszterda Barbara;
2 Bułas    Radosław;
3 Czyżycki Grzegorz;
4 Heresztyn Izabela;
5 Jarosławska Joanna;
6 Kalisz Małgorzata;
7 Korzeniewska Katarzyna;
8 Kuprowski Grzegorz;
9 Lis Agnieszka;
10 Pietraszek Anna;
11 Polesiak Agnieszka;
12 Przymusiak Aneta;
13 Rychłowska Violetta;
14 Skiba Beata;
15 Stępień Izabela;
16 Szymczyszyn Iwona;
17 Szewczyk Agnieszka;

1992-A
"humanistyczna"

1 Brant    Renata;
2 Bukała Edyta;
3 Dereń    Sebastian;
4 Drążek Agnieszka;
5 Gębska Anna;
6 Gorczowska Anna;
7 Heilmann Anna;
8 Jakubiec Gabriela;
9 Kołodziej Magdalena;
10 Krężałek Aneta;
11 Krzymińska Joanna;
12 Kusz    Anna;
13 Lis Anna;
14 Madziar Sigrid;
15 Minich Edyta;
16 Pisulska Anna;
17 Rudnicka Bożena;
18 Sereda Dagmara;
19 Spiżak Izabela;
20 Stelmaszyńska Patrycja;
21 Śmiałek Irmina;
22 Tałaj Sylwia;
23 Tomczewska Barbara;
24 Tyczkowska Adriana;
25 Walkowiak Katarzyna;
26 Winiarska Dagmara;
27 Wojciechowska Beata;

1992-B
"matematyczno-fizyczna"

1 Chiniewicz Edyta;
2 Frajtak Jacek;
3 Jgnacik Małgorzata;
4 Klima    Anna;
5 Komolka Artur;
6 Laskowska Dorota;
7 Legutko Piotr;
8 Piróg Rafał;
9 Rogaczewski Bartłomiej;
10 Sieradzka Aneta;
11 Spławski Marek;
12 Strzemecki Jacek;
13 Tarach Małgorzata;
14 Turosz Izabela;
15 Winiarska Agnieszka;
16 Woźny Gerard;

1992-C
"podstawowa"

1 Buła Agnieszka;
3 Cholewa Edyta;
4 Chudziak Agnieszka;
5 Czapnik Katarzyna;
6 Czernecka Anna;
7 Dobrowolski Piotr;
8 Job Karol;
9 Klimczak Krystyna;
10 Kołodziej Karol;
11 Marecka Lucyna;
12 Marek Małgorzata;
13 Pluta Ewa;
14 Podsiadło Beata;
15 Rębacz Arleta;
16 Rosiński Artur;
17 Rygiel Zdzisław;
18 Skrzypek Sławomir;
19 Stankiewicz Piotr;
20 Szymkowiak Ewa;
21 Szwarczyński    Gerard;
22 Walaszczyk Michał;
23 Wyszowska Liliana;
24 Piwnicka Aneta;

1993-A
"humanistyczna"

1 Bednarska Aleksandra;
2 Choptiany Jarosław;
3 Glonek Agnieeszka;
4 Gregorczyk Dorota;
5 Kacała Agnieszka;
6 Kajrowicz Marcin;
7 Komorowska Agnieszka;
8 Koralewska Magdalena;
9 Kordylewska Joanna;
10 Kurjata Gabriela;
11 Magryś Małgorzata;
12 Robociński Radosław;
13 Suluk Katarzyna;
14 Szczyrba Grzegosz;
15 Średnicki Maciej;
16 Tomczyk Agata;
17 Tymkowski Jarosław;
18 Ziomek Urszula;
19 Żóraw Piotr;
20 Żur Natasza;
21 Kowalski Sylwester;

1993-B
"matmatyczno-fizyczna"

1 Banach Agnieszka;
2 Boczar Bartłomiej;
3 Chamela Dagmara;
4 Chanek Agnieszka;
5 Furgała Anna;
6 Godzisz Małgorzata;
7 Jarema Jarosław;
8 Kozłowski Mariusz;
9 Lechman Katarzyna;
10 Łebek Anna;
11 Paruzel Małgorzata;
12 Procel Luiza;
13 Rutkowska Renata;
14 Sabok Bernard;
15 Skoneczna Iga;
16 Smogór Paweł;
17 Smoleń Jacek;
18 Stachowiak Agnieszka;
19 Strukiel Małgorzata;
20 Sylwestrzak Tomasz;
21 Turkiewicz Agnieszka;
22 Westerlich Anna;
23 Wieczur Anna;
24 Wincza Beata;
25 Witek Agnieszka;
26 Żak Hanna;

1993-D
"podstawowa"

1 Fabisiewicz Anna;
2 Gajewicz Marzena;
3 Gregorczyk Magdalena;
4 Grzybek Katarzyna;
5 Kaczmarczyk Katarzyna;
6 Kozikowska Anna;
7 Kryształowicz Renata;
8 Madalińska Małgorzata;
9 Michałowska Joanna;
10 Mikicka Agnieszka;
11 Mikołajczyk Marta;
12 Mirosz Joanna;
13 Niedziela Agata;
14 Osiecka Małgorzata;
15 Osińska Dagmara;
16 Strojewska Beata;
17 Sulewska Małgorzata;
18 Taborska Wanda;
19 Tymczyszyn Marta;
20 Wolińska Małgorzata;
21 Zabawa Małgorzata;
22 Gzik Bernardetta;

1994-A
"matematyczno-fizyczna z elementami informatyki"

1 Chećko Dominik;
2 Dziekanowska Magdalena;
3 Gładysz Beata;
4 Grądzka Agnieszka;
5 Grzegorek Adrianna;
6 Hurkot Agnieszka;
7 Jaroni Agnieszka;
8 Jarzyński Sławomir;
9 Karpiński Szymon;
10 Konopacka Hanna;
11 Krysta Katarzyna;
12 Kubik Marcel;
13 Matuszczyk Katarzyna;
14 Najda Anna;
15 Nicia Tomasz;
16 Pogoda Paweł;
17 Polak Edyta;
18 Rozmus Agnieszka;
19 Smagliński Marek;
20 Siwiec Tomasz;
21 Staszkiewicz Monika;
22 Szczygieł Agnieszka;
23 Tabor Wioletta;
24 Tymoczko Dobiesław;
25 Witek Aneta;

1994-B
"matematyczno-fizyczna"

2 Garwol Marlena;
3 Gąsiorek Piotr;
4 Grąz Dominik;
5 Jachim Anetta;
6 Kotarba Mariusz;
7 Ławniczak Maciej;
8 Masalska Dorota;
9 Matusz Anna;
10 Orłowski Krzysztof;
11 Pacan Sylwia;
12 Pietruszka Dorota;
13 Piętka Beata;
14 Prusak Edyta;
15 Rajter Aneta;
16 Sobol Aleksander;
17 Szewczyk Agnieszka;
18 Turbańska Sylwia;
19 Wywrot Eliza;
20 Zając Robert;
21 Żóraw Krzysztof;

1994-C
"humanistyczna'

1 Bednarczyk Paweł;
2 Czubak Magdalena;
3 Grelewicz Andrzej;
4 Janczewska Katarzyna;
5 Karwan Magdalena;
6 Klonowski Jarosław;
7 Kowalczyk Wioleta;
8 Koza Paweł;
9 Mocek Wioleta;
10 Mróz Joanna;
11 Osuch Dorota;
12 Ptasznik Agnieszka;
13 Rembak Izabela;
14 Sobczak Renata;
15 Stachowiak Tomasz;
16 Szymborska Mirela;
17 Wołoszczuk Adrianna;
18 Wójtowicz Monika;
19 Zaczek Magdalena;
20 Płodziszewska Joanna;

1994-D
"podstawowa"

1 Cabała Elżbieta;
2 Cieliczka Aneta;
3 Czapnik Barbara;
4 Głuszek Rafał;
5 Jeruzin Ewa;
6 Kazek Waldemar;
7 Kochalewicz Agnieszka;
8 Kołodziej Marta;
9 Kowalczyk Anna;
10 Kubiak Dorota;
11 Malinowski Adam;
12 Motowilczuk Justyna;
13 Rafałowicz Konrad;
14 Sala Beata;
15 Szymbuła Mateusz;
16 Szarko Agnieszka;
17 Śledź Marlena;
18 Świerczyński Paweł;
19 Woźniak Kamila;
20 Wójcik Izabela;
21 Wróblewski Sylwester;
22 Czaplicka Maria;
23 Kot Krystyna;
24 Gzik Bernadetta;

1994-E
"ogólna"

1 Ciborska Monika;
2 Ćwioro Aneta;
3 Dziedzic Anna;
4 Grasza Marlena;
5 Hładki Wioletta;
6 Jaworowska Magdalena;
7 Kida Agnieszka;
8 Kowalska Joanna;
9 Krzak Sylwia;
10 Michalczak Jolanta;
11 Mrowczyńska Marzena;
12 Rzepka Justyna;
13 Sałek Ewa;
14 Studnicka Marta;
15 Szkotak Barbara;
16 Wierzchowska Beata;
17 Wrężel Alicja;
18 Wojtaś Karolina;
19 Zięba Anna;

1994-F
"ogólna"

1 Czerwińska Agnieszka;
2 Drygaś Sylwia;
3 Dzikowska Agata;
4 Gładysz Aleksandra;
5 Gmachowska Aneta;
6 Janowska Iwona;
7 Krawetek Aneta;
8 Kuras Beata;
9 Lubniewska Magdalena;
10 Łukiewicz Beata;
11 Minkielewicz Małgorzata;
12 Serdeczna Agnieszka;
13 Smoła Aleksandra;
14 SZewc Iwona;
15 Szurmińska Marta;
16 Winiarska Aleksandra;
17 Włoka Katarzyna;
18 Zawada Aneta;

1995-A
"matematyczno-fizyczna z elementami informatyki"

1 Barbierik Magdalena;
2 Czyrska Agnieszka;
3 Dybik    Rafał;
4 Gajewska Anetta;
5 Barbowska Ilona;
6 Kuchta Grzegorz;
7 Limanówka Rafał;
8 Makała Maciej;
9 Mączka Izabela;
10 Migura Joanna;
11 Mrówczyński Rafał;
12 Piwczyńska Mariola;
13 Plucińska Wioleta;
14 Skwarciak Anna;
15 Sokołowski Krzysztof;
16 Sorbiań Dariusz;
17 Sosialuk Paweł;
18 Sosialuk Sławomir;
19 Stasik Elżbieta;
20 Wesołowicz Adam;
21 Zakrzyński Wiktor;
22 Zawadka Agnieszka;
23 Abdalla Nadia;

1995-B
"matematyczno-fizyczna"

1 Andrzejczak Magda;
2 Andrzejewska Monika;
3 Balcerzak Barbara;
4 Baran    Katarzyna;
5 Gawin    Justyna;
6 Kanecki Mariusz;
7 Kozerawski Tomasz;
8 Książczak Sylwia;
9 Matias Katarzyna;
10 Pleciak Edyta;
11 Pochopień Joanna;
12 Polak Daniel;
13 Popiołek Jarosław;
14 Siedlecka Iwona;
15 Stolecki Lech;
16 Szilder Klaudia;
17 Świdziński Ireneusz;

1995-C
"humanistyczna"

1 Bober    Wioleta;
2 Głowacka Katarzyna;
3 Kubis    Andrzej;
4 Lisicki Tomasz;
5 Lizut    Magdalena;
6 Marczewska Anna;
7 Motyl Jarosław;
8 Nowakowska Aleksandra;
9 Pacan    Iwona;
10 Rogaczewska Marta;
11 Rupacka Joanna;
12 Sikorska Agnieszka;
13 Smejlis Tomasz;
14 Starybrat Artur;
15 Szpak Andrzej;
16 Szydełko Dorota;
17 Ślęzak Agata;
18 Wańczyk Edyta;
19 Wiśniewski Marek;
20 Wysocki Robert;

1995-D
"ogólna"

2 Bogdan Anna;
3 Ch¸osta Magdalena;
4 Danych Małgorzata;
5 D¸uýniewska Monika;
6 Gumu¸a Marcin;
7 Janik    Mariusz;
8 Junkiert Anna;
9 Kaplita Piotr;
10 Kwiatkowska Karolina;
11 Lećniak Sebastian;
12 Marmajewska Małgorzata;
13 Morawiec Paweł;
14 Morawiec Piotr;
15 Mykitiak Dorota;
16 Naumowicz Mariusz;
17 Niemiec Renata;
18 Nowak Aleksander;
19 Posman Rafa¸;
20 SawczyÄska Katarzyna;
21 Szulia Jolanta;
22 Wolniewicz Adam;

1995-E
"ogólna"

1 Adamska Justyna;
2 Basa Karina;
3 Bekisz Marta;
4 Borkowska Monika;
5 Diug Izabela;
6 Dobrowolska Joanna;
7 Gmerek Monika;
8 Isańska Mariola;
9 Kawa Małgorzata;
10 Klimas Agnieszka;
11 Knap    Wioletta;
12 Komza Agnieszka;
13 Machelska Renata;
14 Perka Małgorzata;
15 Rygielska Anna;
16 Skiba Joanna;
17 Sumińska Magdalena;
18 Świętkowska Joanna;
19 Wojciechowska Agnieszka;
20 Wolińska Ewelina;
21 Woźniak Beata;
22 Wysocka Barbara;

1995-F
"ogólna"

1 Andrzejczuk Adrianna;
2 Biront Agnieszka;
3 Grelewicz Małgorzata;
4 Horała Monika;
5 Jaremenko Sylwia;
6 Małkiewicz Agnieszka;
7 Pawlaczyk Marzena;
8 Pluta    Angela;
9 Rokita Magdalena;
10 Sidorski Marcin;
11 Sinda Elżbieta;
12 Studzienna Helena;
13 Szachniewicz    Agnieszka;
14 Tokarska Monika;
15 Tomczak Ewa;
16 Watral Agnieszka;
17 Wojtasińska Ilona;
18 Wójcik Marta;
19 Żak Andrzej;

1996-A
"matematyczno-fizyczna z elementami informatyki"

1 Abdalla Agata;
2 Bombelka Bartosz;
3 Chuć    Krzysztof;
4 Czarnas Piotr;
5 Czempkowski Stanisław;
6 Dobrowolski Marcin;
7 Jerzyk Krystian;
8 Knop Ewa;
9 Kocur Tomasz;
10 Koza    Agnieszka;
11 Kret    Radosław;
12 Masłowski Leszek;
13 Matwijów Piotr;
14 Mazurek Wojciech;
15 Musiał Agnieszka;
16 Robak Patryk;
17 Rybkowska Anna;
18 Sienkiewicz Eliza;
19 Trzaskowska Joanna;
20 Trzcina Artur;
21 Truszkowski Bartłomiej;
22 Woźna Agnieszka;

1996-B
"biologiczno-chemiczna"

1 Bednarz Anna;
2 Chwaliński Krzysztof;
3 Hofman Katarzyna;
4 Krupnik Zbigniew;
5 Kucaj    Aneta;
6 Kwiatkowska Beata;
7 Maćków Agnieszka;
8 Nowacki Szymon;
9 Pepłowska Magdalena;
10 Plebańska Ewa;
11 Popławski Paweł;
12 Półtorak Agnieszka;
13 Różyński Piotr;
14 Sagało Gabriela;
15 Szymańczak Tomasz;
16 Trzcina Aneta;
17 Tymiak Marek;
18 Walczak Andżelika;
19 Węgierska Emilia;
20 Wypych Katarzyna;
21 Kost    Renata;

1996-C
"humanistyczna"

1 Bachlińska Agnieszka;
2 Chrobaczyńska    Eliza;
3 Fijołek Anna;
4 Gała Marta;
5 Głąb Anna;
6 Goliat Beata;
7 Jawor    Magdalena;
8 Kasprzak Joanna;
9 Kropiewnicki Sebastian;
10 Kubiak Beata;
11 Kuras  Monika;
12 Lubańska Anna;
13 Macko Magdalena;
14 Mikulska Katarzyna;
15 Mroziński Piotr;
16 Nowak Marzena;
17 Rudolf Marcin;
18 Słowiński Marcin;
19 Suchecka Monika;
20 Szymański Grzegorz;
21 Voillant Marzena;

1996-D
"ogólna"

1 Bachusz Monika;
2 Gościmski Radosław;
3 Kluzek Maciej;
4 Kmak Krystyna;
5 KruczyÄska Marzena;
6 Krysztofiak Marta;
7 Łukiewicz Marzena;
8 Majewska Agnieszka;
9 Nowak Joanna;
10 Nowak Marcin;
11 Osowska Marta;
12 Rotman Dariusz;
13 Sowu¸a Rafa¸;
14 Skrzypek Magda;
15 Sok—¸ Robert;
16 SroczyÄski Przemys¸aw;
17 Widerska Agnieszka;
18 Wojnar Marcin;
19 Śmigielska Agnieszka;
20 Zwierko Beata;
21Jakubasz Andrzej;

1997-A
"matematyczno-fizyczna"

1 Adamski Robert;
2 Bogacki Bartosz;
3 Budzyń Magdalena;
4 Furmaniak Aneta;
5 Gdański Jacek;
6 Gierak Ewa;
7 Góra Jakub;
8 Grądzka Justyna;
9 Jarmołowicz Marcin;
10 Kotowska Katarzyna;
11 Kubiczek Daniel;
12 Liemieszko Anna;
13 Musiał Ewelina;
14 Pakuła Alicja;
15 Pętela Joanna;
16 Skoczylas Michał;
17 Sobolewska Iwona;
18 Sterenga Marcin;
19 Szczurowski Krzysztof;
20 Tkaczuk Monika;
21 Tomczyk Grzegosz;
22 Wendycz Igor;
23 Wesołowicz Piotr;
24 Wiaderna Anna;
25 Zaczyk Gabriela;
26 Zawadka Monika;

1997-B
"biologiczno-chemiczna z ochroną środowiska"

1 Abel Marek;
2 Bieliński Łukasz;
3 Bułka Beatrycze;
4 Kopa Anita;
5 Kowalska Agnieszka;
6 Niziałek Katarzyna;
7 Ostrowska Anna;
8 Ostrowska Anna-Maria;
9 Pełka Marcin;
10 Pietruszka Łukasz;
11 Pleskot Jowita;
12 Płaczek Justyna;
13 Przybyła Aleksandra;
14 Rybczyński Tomasz;
15 Stander Sabina;
16 Staniszewska Marta;
17 Warot Joanna;
18 Wiecha Sylwia;
19 Wieczorek Artur;

1997-C
"humanistyczna z edukacją teatralną"

1 Basaj Aneta;
2 Basta Łukasz;
3 Borczyk Magdalena;
4 Bożkow Martin;
5 Dziewulski Marcin;
6 Dziób Barbara;
7 Ganczarek Katarzyna;
8 Kalinowska Barbara;
9 Kamieniarz Marta;
10 Kasprzyk Aleksandra:
11 Kirklo Magdalena;
12 Kuczyński Krzysztof;
13 Lewoniewska Justyna;
14 Lipka Diana;
15 Malinowski Marcin;
16 Marcuta Marta;
17 Marek Agnieszka;
18 Perkowska Agnieszka;
19 Piekarczyk Sylwia;
20 Pikos Tomasz;
21 Retecka Krystyna:
22 Radziszewska Joanna;
23 Sieradzan Monika;
24 Szewczak Edward;
25 Wawrzyniak Monika;

1997-D
"ogólna z rozszerzonym językiem obcym"

1 Banaś Marzena;
2 Butrymowicz Katarzyna;
3 Czernik Artur;
4 Kanik Sławomir;
5 Karwat Marta;
6 Miara Monika;
7 Mrowiec Sebastian;
8 Nanowska Justyna;
9 Popiół Magdalena;
10 Prochotta Mariusz;
11 Procka Monika;
12 Rogala Katarzyna;
13 Siara Katarzyna;
14 Stopa Łukasz;
15 Szczypior Roma;
16 Szlęzak Ewa;
17 Tokarski Robert;
18 Tyczkowska Patrycja;
19 Wojciechowski Grzegorz;
20 Wyszowski Paweł;

1997-E
"ogólnym"

1 Brud Edyta;
3 Dzieszuk Kamila;
4 Falkowska Dorota;
5 Falkowska Iwona;
7 Kuleszo Marcin;
8 Landsberg Marcin;
9 Lech Agnieszka;
10 Łatka Magdalena;
11 Maciołek Arkadiusz;
12 Majerska Agnieszka;
13 Markowska Paulina;
14 Puczkowska Joanna;
15 Piotrowski Dawid;
16 Skuta Ewa;
17 Smoleń Ewelina;
18 Spanier Marta;
19 Staszak Beata;
20 Szymanek Marcin;
21 Śmigiel Marta;
22 Śnioch Paweł;
23 Walkowska Joanna;
24 Wnorowski Jarosław;

1998-A
"matematyczno-fizyczna z elementami informatyki"

1 Czenszak Beata;
2 Damasiewicz Radosław;
3 Górny Krzysztof;
4 Kasprzak Adam;
5 Kromka Małgorzata;
6 Kruszyński Jacek;
7 Kuchta Justyna;
8 Lisiewicz Bartłomiej;
9 Osiewała Agnieszka;
10 Przybysz Łukasz;
11 Rokita Joanna;
12 Serdeczny Andrzej;
13 Solecka Marlena;
14 Sosialuk Alicja;
15 Tymoczko Ewa;
16 Walczak Waldemar;
17 Wieciech Piotr;
18 Wiercioch Tomasz;
19 Wincza Krzysztof;
20 Zielińska Adrianna;
21 Ziemiński Tomasz;
22 Żóraw Maciej;

1998-B
"biologiczno-chemiczna z ochroną środowiska"

1 Brasiuk Anna;
2 Dopierała Joanna;
3 Dżugała Aldona;
4 Franuszkiewicz Daniel;
5 Gala Magdalena;
6 Harmak Katarzyna;
7 Hahn Jakub;
8 Jach Ava;
9 Jarema Paweł;
10 Kaczmarczyk Monika;
11 Kaczmarczyk Karolina;
12 Kaleciński Maciej;
13 Kaleta Daniela;
14 Kałużny Konrad;
15 Kwartowicz Marta;
16 Kazubowska Katarzyna;
17 Klonowska Justyna;
18 Lasocka Patrycja;
19 Lech Maja;
20 Łyko Agnieszka;
21 Łysio Łukasz;
22 Modzelewska Dominika;
23 Minkiewicz Justyna;
24 Patyna Alicja;
25 Rebski Andrzej;
26 Rejman Violetta;
27 Skarbek Adam;
28 Stawarz Patrycja;
29 Ślusarski Grzegorz;
30 Wach Grzegorz;

1998-C
"humanistyczna z edukacją teatralną"

1 Bąk Alicja;
2 Boduszek Edyta;
3 Chyb Alicja;
4 Drohomirecka Dorota;
5 Fiedorowicz Katarzyna;
6 Flak Magdalena;
7 Grelewicz Krzysztof;
8 Grygiel Bożena;
9 Górnicka Katarzyna;
10 Handke Kamila;
11 Jarosz Małgorzata;
12 Kaleta Anna;
13 Kryściak Dominika;
14 Kubiak Joanna;
15 Kucharek Małgorzata;
16 Kucia Izabela;
17 Kudela Marta;
18 Kupczak Marta;
19 Maj Karolina;
20 Marcuta Marta;
21 Michałek Bernadetta;
22 Mykytyszyn Mateusz;
23 Olejnik Katarzyna;
24 Ostowicz Magdalena;
25 Patejuk Agnieszka;
26 Puchała Urszula;
27 Raczkowska Alicja;
28 Raźniewska Anna;
29 Rosiak Aleksandra;
30 Rosiak Marzena;
31 Szołtaniak Anna;
32 Wach Anna;
33 Wójcicka Anna;
34 Zbrzeżna Dominika;

1998-D
"ogólna z językiem obcym"

1 Białas Marcin;
2 Drąg Dominika;
3 Eichman Anna;
4 Gawron Estera;
5 Gołembiecka Aleksandra;
6 Hic Małgorzata;
7 Hormańska Ewa;
8 Jachimowicz Katarzyna;
9 Karpierz Katarzyna;
10 Krawczyk Anna;
11 Kryłowicz Agnieszka;
12 Lewandowski Adam;
13 Lorek Magdalena;
14 Łatka Remigiusz;
15 Malusiak Barbara;
16 Ogrodnik Ewa;
17 Ogrodnik Monika;
18 Perkowski Piotr;
19 Pyrz Karolina;
20 Rak Marta;
21 Sędziak Dominik;
22 Smoleń Irena;
23 Szczech Iwona;
24 Szramska Marlena;
25 Wiśniewska Małgorzata;
26 Wojtasińska Żaneta;
27 Zwias Paweł;

1998-E
"ogólnym"

1 Bitniak Dorota;
2 Bułdys Agnieszka;
3 Chmielewska Agnieszka;
4 Chojnacka Agnieszka;
5 Cis Agnieszka;
6 Herman Anna;
7 Jurek Katarzyna;
8 Kazek Łukasz
9 Krajewski Tomasz;
10 Ksepko Piotr;
11 Kus Marek;
12 Landsberg Piotr;
13 Lisiewicz Jowita;
14 Mańczuk Joanna;
15 Matwijów Dominik;
16 Nicgorska Kinga;
17 Niemiec Elżbieta;
18 Pietrusa Łukasz;
19 Podyma Magda;
20 Popiół Beata;
21 Rybka Mariusz;
22 Stępień Izabela;
23 Szostek Małgorzata;
24 Tusińska Magdalena;
25 Walczak Karolina;
26 Wodo Agnieszka;
27 Zdanowska Magdalena;

1999
KLASA IV a

1. Danaj Paweł;
2. Dąbrowski Marcin;
3. Didyk Magdalena;
4. Gancarska Alicja;
5. Gibała Miłosz;
6. Gmerek Mateusz;
7. Jenyk Igor;
8. Kamiński Grzegorz;
9. Łuczak Daniel;
10. Łuczak Jacek;
11. Mickiewicz Anna;
12. Miernik Grzegorz;
13. Mrówczyńska Mariola;
14. Nowakowska Hanna;
15. Olsztyński Krzysztof;
16. Pepłowski Paweł;
17. Rak Magdalena;
18. Rosiński Sławomir;
19. Skotnicki Łukasz;
20. Strumecki Sławomir;
21. Szerer Karolina;
22. Szymańczyk Barbara;
23. Szymańska Anna;
24. Śliwa Agnieszka;
25. Truskowska Agnieszka;
26. Ziętkowska Magdalena;

1999
KLASA IV b

1. Becwar Krzysztof;
2. Broyna Anna;
3. Dachowska Anna;
4. Dorociak Bogumiła;
5. Drab Maja;
6. Gatak Małgorzata;
7. Gołąb Ewa;
8. Hubczak Monika;
9. Jurek Magdalena;
10. Kamińska Anna;
11. Kołodziejczyk Wojciech;
12. Konrad Małgorzata;
13. Kramza Agnieszka;
14. Kubiak Karolina;
15. Lasocka Patrycja;
16. Link Magdalena;
17. Lisowska Joanna;
18. Maciejko Marta;
19. Pakuła Agnieszka;
20. Piróg Beata;
21. Seweryn Elżbieta;
22. Staszak Maja;
23. Stefaniak Kamila;
24. Studnicka Monika;
25. Węgrzyn Elżbieta;
26. Zabrocka Karolina;

1999
KLASA IV c

1. Bałwas Ewa;
2. Barnach Magdalena;
3. Bartłomowicz Anna;
4. Basta Katarzyna;
5. Bogusz Jakub;
6. Brambor Joanna;
7. Ciuńska Barbara;
8. Chyra Bartosz;
9. Dziuk Marta;
10. Gadzina Agnieszka;
11. Gruchawka Małgorzata;
12. Hamanowicz Anna;
13. Janczykowski Paweł;
14. Kobylarz Adrianna;
15. Łuc Iwona;
16. Marchewka Magdalena;
17. Maroń Małgorzata;
18. Michalska Dagmara;
19. Migawa Małgorzata;
20. Paździerz Kamila;
21. Piotrowska Maja;
22. Przepiórska Agnieszka;
23. Raczyński Tomasz;
24. Rutecka Katarzyna;
25. Słowińska Angelika;
26. Smoleń Magdalena;
27. Szulga Monika;
28. Szyling Daria;
29. Walkowiak Anna;
30. Warszczuk Dominika;
31. Wojtarowicz Julita;
32. Wróbel Magdalene;
33. Chmieła Katarzyna

1999
KLASA IV d

1. Borowiak Dominika;
2. Chwalińska Edyta;
3. Czerniewska Justyna;
4. Furyk Paulina;
5. Grygoruk Anna;
6. Hara Katarzyna;
7. Jakubiec Magdalena;
8. Józefowicz Ewa;
9. Juszczyk Magdalena;
10. Karwat Karolina;
11. Kaziulewicz Monika;
12. Kędziora Maciej;
13. Kiljański Robert;
14. Knop Iwona;
15. Kuczyńska Anna;
16. Liberadzka Iwona;
17. Link Joanna;
18. Maciąg Joanna;
19. Pietras Karolina;
20. Szafarz Maciej;
21. Szramska Magdalena;
22. Tomaszewicz Barbara;
23. Wykurz Katarzyna;

1999
KLASA IV e

1. Adamczyk Elżbieta;
2. Andrzejewska Dorota;
3. Chyb Ewa;
4. Fidler Krzysztof;
5. Friedrich Małgorzata;
6. Jamrozik Barbara;
7. Janowska Magdalena;
8. Kachnikiewicz Wojciech;
9. Karolczak Bartłomiej;
10. Kmiecik Katarzyna;
11. Kowalska Maja;
12. Markiewicz Magdalena;
13. Michalska Joanna;
14. Prask Anna;
15. Prusak Michał;
16. Rafałowicz Seweryn;
17. Retecki Krzysztof;
18. Sypek Magdalena;
19. Wiaderna Justyna;
20. Wiluś Katarzyna;
21. Zuchniarek Agnieszka;
22. Kluziak Danuta;

1999
KLASA IV f

1. Bystroń Beata;
2. Debich Marta;
3. Ginel Marta;
4. Kamińska Katarzyna;
5. Lewicka Małgorzata;
6. Mikrut Marcin;
7. Mosior Marta;
8. Nerlo Małgorzata;
13. Obłaza Magdalena;
14. Pabis Andrzej;
15. Pętela Małgorzata;
16. Piec Diana;
17. Plutecka Katarzyna;
18. Ranowicz Sławomir;
19. Walaszczyk Szymon;
20. Wojtanowska Katarzyna;

www.3lo.walbrzych.pl | Design by Bartosz Szarafin | Powered by Paweł Usinowicz | All rights reserved! © 2012